Teraz jest 2024-05-05, 23:51


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-26, 21:01 

Dołączył(a): 2009-01-12, 15:33
Posty: 4
Lokalizacja: Czechowice- Dziedzice
Ciaooo
Często przebywam w Toskanii i miałam okazję poznać wiele pięknych miejsc. Mam propozycję dla tych, których interesuje zwiedzanie Toskanii, bo aby zwiedzać trzeba mieć tzw. "bazę" wypadową. Taką bazą może być prawdziwy toskański dom, który chciałam zaproponować dla wszystkich wycieczkowiczów.
Jednorazowo może tam mieszkać 4-6 osób. Dom jednopoziomowy, ma 3 pokoje, kuchnię i dwie łazienki, taras widokowy. Odległość do Florencji - ok. 40 km, do Sieny - 30, w okolicy jest wiele niezwykłych miejsc, średniowiecznych warowni czy grobowców Etrusków
Domek położony jest na wsi, pejzarz pagórkowaty, w okolicy miasteczka BUCINE w spokojnym i pięknym miejscu, w pobliżu są również nieliczne domy "tubylców", którzy są bardzo gościnni i przyjaźni. Do dyspozycji jest również garaż. Właściciele tego domu za wynajem życzą sobie 350 EUR/ tydzień.
Informacja dla niezmotoryzowanych - w pobliżu przystanek autobusowy (300m), stacja kolejowa (4km), najbliższe lotnisko - Florencja, Bologna - 160 km, Forli - 120 km.
Jestem bardzo często na miejscu we Włoszech, w okolicy. W razie czego pomogę, doradzę gdzie jechać, co warto zobaczyć, postaram się również towarzyszyć w "rozpoznaniu okolicy"- bary, sklepy, restauracje itp.. Zapraszam.
Gdyby ktoś potrzebował więcej informacji, podaję e-mail: [email protected]

_________________
innamorata di Toscana


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group