Teraz jest 2024-05-04, 07:04


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-06, 08:44 

Dołączył(a): 2009-11-06, 08:25
Posty: 1
Witam Wszystkich.
Zarejstrowałam się na tym forum,ponieważ nie wiem gdzie i jak zacząc szukac pomocy.Opiszę po krótce,chodzi o moją siostrę,która od lat pracuje we Włoszech.Opiekowała się starszymi ludźmi,i przyjeżdżała do Polski co dwa trzy miesiące,w tamtym roku w sierpniu przyjechała na urlop niespodziewany na miesiąc ,pod koniec sierpnia wyjechała i do tej pory Ją nie widzieliśmy.Może raz od tego czasu z nią rozmawiałam przez telefon-i wtedy napomkła że ma kłopoty z pracą,i mieszka u koleżanki-zadzwoniłam do tej koleżanki-a ona mi na to że moja siostra mieszka i pracuje we Florencji-i co Wy na to,dlaczego mnie okłamują -jedna albo druga??,Bardzo niepokoi mnie ta sytuacja,ponieważ to zachowanie nie podobne jest do mojej siostry,raz za czas przyśle smsa żeby się nie martwic bo wszystko jest ok,ale ja i tak się martwię bo czuję że nie jest.Dodam jeszcze tylko że gdy była w Polsce ostatnio-to pokazywała mi zdjęcia na aparacie i szybciutko przesunęła zdjęcia na których był -starszy pan,może ułożyła sobie tam życie ale dlaczego nas okłamuje,nie powie prawdy-co ma do ukrycia,a może jest tam pod presją,może wcale nie pracuje...tysiące pytan cisną się do głowy,prosze pomóżcie ,napiszcie co o tym myślicie???


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-11-22, 19:54 

Dołączył(a): 2009-11-22, 19:11
Posty: 1
HEJ ŻANETKO!!!po przeczytaniu Twojej wiadomosci pomyslalam ze odpisze aby Cie nieco podniesc na duchu:)czesto jezdze do Wloch i orientuje sie nieco w tego typu problemach...mysle, ze nie ma co sie zamartwiac na zapas,poniewaz na moj gust Twoja siostra jest po prostu szczesliwie zakochana w owym mezczyznie, ktorego widzialas na zdjeciach. i (obym sie nie mylila) ulozyla sobie z nim zycie, a ze jest od niej starszy nie chce Was-rodziny martwic...oczywiscie nie wiem jak jest naprawde ale uwierz mi z obserwacji i doswiadczenia jestem prawie pewna ze to jest ów powód dla ktorego pozostawia Ciebie i Wasza rodzine bez wiadomosci na Jej temat...mam nadzieje ze szybko sobie wszystko wyjasnicie i napiszesz co i jak,pozdrawiam ;-)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group