Teraz jest 2024-04-18, 15:05


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-06-13, 13:46 

Dołączył(a): 2018-04-19, 11:41
Posty: 3
Wszystko zależy od tego co kto ma na myśli,ja osobiście nie korzystam z inwazyjnych zabiegów, ale od czasu do czasu odwiedzam gabinet podologiczny.Każda kobieta od czasu do czasu powinna odwiedzić taki gabinet i dać odrobinę komfortu swoim stopom.Lekarz podolog lublin,zadba o stopy,sprawi,że będą pięknie zadbane,zdrowe,nie będą miały odcisków ani brodawek.Poza tym skóra nie będzie już szorstka i zrogowaciała,co podczas lata nie jest zbyt dobrą wizytówką.Na stronie https://podologialublin.pl/ znajdziecie szczegóły dotyczące zabiegów,ich przebieg i cennik.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-05-10, 19:35 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 864
Moim zdaniem w przypadku zabiegów związanych z medycyną estetyczną należy korzystać wyłącznie z usług profesjonalistów w swojej branży. Dlatego wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić laser frakcyjny wrocław .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-12-10, 15:26 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 864
Też uważam że bezpieczne jest korzystanie z usług profesjonalistów. Ja zdecydowałam się na depilacja laserowa Białystok i jestem bardzo zadowolona. Słyszałam wiele opinii że taką depilację można wykonać w domu ale niestety bez dobrego sprzętu nic nie zdziałamy. Mi został jeszcze tylko jeden zabieg i na prawdę nie mam już włosów na nogach.Polecam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group