Teraz jest 2024-04-23, 14:59


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-01-14, 18:30 

Dołączył(a): 2009-01-14, 17:21
Posty: 10
Lokalizacja: Polska-Katowice
Witam wszystkich, proszę o pomoc - poszukuję mieszkanki Włoch, niestety mam bardzo mało kluczowych informacji (m.in. nie znam nazwiska), czy ktoś ma jakiś pomysł jak mogę znaleźć osobę pochodzenia włosko-polskiego, na stałe zamieszkującą we Włoszech... ???? Bardzo proszę o pomoc, wskazówki i poważne potraktowanie mojego tematu. Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-01-19, 17:14 ]
Może dodam, że znam pewne charakterystyczne szczegóły na temat poszukiwanej kobiety, które mogłyby pomóc w skojarzeniu / odnalezieniu osoby. Czy ktoś ma jakiś pomysł... Do kogo się zwrócić, gdzie spróbować zapukać, napisać... ???

[ Dodano: 2009-01-26, 15:43 ]
A może ktoś skojarzy osobę, której poszukuję.
To mieszkanka Bolonii, w wieku (w tym roku ukończy 28 lat), o imieniu Sara, nazwiska niestety nie znam, prawdopodobnie będzie włosko brzmiące (po tacie Włoszka, po mamie Polka), studiowała najprawdopodobniej w Bolonii stosunki międzynarodowe, Jej brat mieszka w Krakowie i Ona tam też najczęściej bywa gdy odwiedza Polskę. Z wyglądu atrakcyjna kobieta, brunetka, zielone oczy, 175 cm wzrostu. Znak zodiaku panna. Jest fotomodelką ale nie zawodową, bardziej z pasji (charytatywnie). Może być osobą zarzadzajacą firmą, wiele wskazuje na to, że może być osobą publiczną. Poszukuję również osób, które kojarzą restaurację w Bolonii o nazwie Marianii Adaccio, to mogłoby pomóc w moich poszukiwaniach.


Ostatnio edytowano 2011-01-05, 17:32 przez Profess, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-01-05, 17:28 

Dołączył(a): 2009-01-14, 17:21
Posty: 10
Lokalizacja: Polska-Katowice
Witam,

odnawiam moją prośbę o pomoc..., na forum pojawiają się ciągle nowe osoby, może ktoś mógłbym pomóc..., Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.
Z pozdrowieniami.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-01-23, 23:44 

Dołączył(a): 2011-01-23, 01:30
Posty: 5
ej, czesc, to ja


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group