Teraz jest 2024-03-29, 10:54


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-03, 11:05 

Dołączył(a): 2009-09-03, 11:01
Posty: 1
Jestem lingwistką z wieloletnim doświadczeniem. Uczę według własnego programu autorskiego z przygotowanych przeze mnie materiałów, które uczeń otrzymuje w wydruku (a więc nie są potrzebne dodatkowe podręczniki). Udzielam również intensywnych korepetycji i konsultacji gramatycznych.

Moja metoda sprawdza się szczególnie, jeśli mam do czynienia z osobami, które chcą się uczyć dokładnie, którym zależy na poznaniu języka od podstaw i którzy uczą się bez pośpiechu, i dla przyjemności. Moja specjalność to umiejętność wytłumaczenia zawiłych zasad gramatycznych. Nie podejmuję się lekcji na zasadzie szybko i byle jak.

Nauka polega na wytłumaczeniu zasad gramatycznych, ćwiczeniach, dialogach, tekstach, na konwersacji, słuchaniu nagrań i in. W nauczaniu zwracam szczególną uwagę na tematy związane z poznaniem Włoch, kultury, geografii, zwyczajów i inne przybliżające ten kraj.

Dojeżdżam do uczniów, mieszkających w Warszawie (najchętniej Centrum, Żoliborz, Jelonki, Bielany, Ursus itp), oraz pod Warszawą, po jej stronie północno-zachodniej (Pruszków, Piastów, Leszno itp).

Lekcja 60 minutowa kosztuje 40 zł, ale preferuję lekcje półtoragodzinne (60 zł z dojazdem) lub dłuższe, uczę również podczas wakacji!

Proszę o kontakt telefoniczny 022-722-66-55 lub email [email protected], więcej informacji na www.italweb.sla-w.com


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group