Teraz jest 2024-05-12, 14:12


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-07-26, 23:25 

Dołączył(a): 2012-09-29, 09:15
Posty: 54
Chcę przeznaczyć większą sumę pieniędzy na solidny telefon, cały czas stawiałam że będzie to iphone 8 plus ze szklaną obudową ale jeszcze teraz myślę nad huawei p20. Co lepsze?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-09-20, 12:15 

Dołączył(a): 2018-03-05, 16:47
Posty: 56
Na rynku jest mnóstwo telefonów. Trzeba tylko określić do czego jest nam potrzebny i na tej podstawie wybrać konkretny model. Polecam firmę Apple bardzo dobre i szybkie telefonu z dobrym zabezpieczeniem, jeśli zdecydujesz się na kupno iPhone to warto zerknąć na ten model https://www.ceneo.pl/69534068 sama o taki marzę i chciałabym kupić.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-10-25, 10:29 

Dołączył(a): 2016-11-30, 16:43
Posty: 170
A czy mieliście sytuację kiedy nie wiedzieliście kto do was dzwoni? Co wtedy? Ja korzystam z wyszukiwarek, baz danych jakie są dostępne w sieci. Polecam zajrzeć tu http://wyszukiwarkaosob.pl/a/jukm,probl ... -telefonow i dowiedzieć się jak to dokładnie działa.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-08-25, 09:39 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 879
Ostatnio znalazłam super iphon https://www.macforce.pl/nowy-iphone-2020/ Na tej stronie znajdziecie mnóstwo nowych dobrych modeli tego telefonu. Modele iPhone’ów wypuszczone w 2020 roku to propozycje, które zadowolą zarówno osoby stawiające na tańszy sprzęt, jak i ten znacznie droższy. wszystkie iphony zaprezentowane w tym czasie są zgodne z aktualnymi trendami,mają nowoczesne funkcje, takie jak możliwość indukcyjnego ładowania czy aparat pozwalający na wykonywanie zdjęć bardzo wysokiej jakości. Pomimo swojej wysokiej ceny, propozycje z 2020 roku są godne uwagi. Polecam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-12-15, 15:37 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 879
Ja zawsze przy wyborze telefonu stawiałem na dorby aparat jednak ostatnio postanowiłem że zainwestuje w dobry aparat poniewaz te w telefonach często się szybko psują. Wtedy pojawiło sie pytanie jak wybrać aparat gdzie ja jestem poczatkująca w robieniu zdjęć. Na szczęście znalazłam idealny blog gdzie wszystko fajnie było opisane. Polecam wam również poczytać na ten temat i nie tylko ponieważ mozecie na ich stronie znaleźć wiele innych ciekawych tematów. 


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2023-03-07, 18:37 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 879
A jeżeli masz zbyty ekran w IPhonie to tylko wymiana zbitej szybki iphone Wrocław Podejmą się nawet najtrudniejszych napraw, do tego bardzo szybko działają więc jestem bardzo zadowolony z ich usług. Dostałem tez gwarancje i oczyścili mój telefon z zabrudzeń, dlatego będę polecał ich każdemu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group