Teraz jest 2024-05-09, 07:25


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pilne
PostNapisane: 2010-12-21, 13:38 

Dołączył(a): 2009-09-01, 20:48
Posty: 6
Bardzo prosze o przetlumaczenie tych zyczen
Te zyczenia sa dla kogos z Polski tylko potrzebuje na wloski

Kiedy oplatek bialusienki wezmiesz do swej dloni, wspomnij w ten dzien uroczysty choc przez chwie o mnie. Oddalony jestes ode mnie kilometrow wiele tym oplatkiem choc w mysli sie z Toba dziele.

Kiedy oplatek bialusienki wezmie Pani do swej dloni, wspomnij w ten dzien uroczysty choc przez chwie o mnie. Oddalona Pani jest ode mnie kilometrow wiele tym oplatkiem choc w mysli sie z Panią dziele.

Gdy nadejdzie dzien Wigilii, i oplatek wezmiesz w rece choc ja bede tam w oddali, z Toba bedzie moje serce. Gdy nadejda mile swieta, niech ta kartka Ci przypomni, ze o Tobie ktos pamieta

Gdy nadejdzie dzien Wigilii, i oplatek wezmie Pani w rece choc ja bede tam w oddali, z Panią bedzie moje serce. Gdy nadejda mile swieta, niech ta kartka Pani przypomni, ze o Pani ktos pamieta,


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: pilne
PostNapisane: 2011-08-15, 14:06 

Dołączył(a): 2011-08-15, 14:04
Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław
Proszę:)
Kod:
Quando si prende oplatek bialusienki alla sua mano, ricordate questo giorno, anche se la celebrazione momentaneo per me. Stai lontano da me un sacco di chilometri anche se la cialda nel mese di agosto si lavora con i pensieri.

Quando oplatek bialusienki vi porterà alla sua mano, ricordate questo giorno, anche se la celebrazione momentaneo per me. Stai lontano da me un sacco di chilometri se il wafer in pensieri agosto con il lavoro.

Quando si riceve la vigilia di Natale, e si prende in mano oplatek io anche se sarò lì in lontananza, sarà con voi il mio cuore. Quando Nadejda miglia santa, lasciate che questo pezzo vi ricorderà che qualcuno si ricorderà di te

Quando si riceve la vigilia di Natale, e oplatek vi porterà nelle mani di me anche se sarò lì in lontananza, sarà con voi il mio cuore. Quando Nadejda miglia santa, lasciate che questo pezzo vi ricorderà che qualcuno si ricorderà di te,

_________________
film, pozycjonowanie


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group