Teraz jest 2024-04-30, 21:06


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: prosba o pomoc
PostNapisane: 2011-01-23, 20:37 

Dołączył(a): 2011-01-23, 20:20
Posty: 1
Kieruje to do polaków mieszkających na Sycylii. Może trochę nie na temat ale już próbuje gdzie się da.
Otóż poszukuje trójki rodzeństwa którzy tam mieszkają. Jakieś 4 lata temu zostali adoptowani przez Włochów wiem tylko że mieszkają na Sycylii ich matka adopcyjna jest nauczycielką przy kości, tyle się dowiedziałam w domu dziecka w którym byli. Tamta rodzina w ostatniej chwili się rozmyśliła i nawet nie pozwolili nam się pożegnać. Brat ma teraz 16 lat, siostra 14 i druga siostra 11, wszyscy są szczupli blondyni. mam też parę zdjęć odbitych na ksero. nie chcę ich buntować na tamtą rodzinę ani namawiać do przyjazdu poprostu chcę wiedzieć co u nich, czy są szczęśliwi... pamiętam do dziś jak z bratem się pokłóciłam ostatni raz jak go widziałam. tęsknie za nimi, zawsze byliśmy zżyci. chciałabym dostać chociaż szanse żeby się pożegnać... jeśli ktoś byłby chętny pomóc to proszę pisać gg:21030687, mail: [email protected], skype: lolka224. będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam i czekam...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group