Teraz jest 2024-05-04, 02:41


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-08, 14:09 

Dołączył(a): 2010-10-08, 13:49
Posty: 2
To rok wielkich zmian. Właśnie stuknęła mi trzydziestka i podjęłam ważną decyzję, która przewróci moje życie do góry nogami. Zdecydowałam się na wielki krok do przodu w moim życiu osobistym i (prawdopodobnie) kilka kroków wstecz w zawodowym...
Po kilku latach bycia w związku "na odległość" zdecydowałam się na wyjazd do mojego Królewicza ;-) Wprawdzie zostawiam tu pracę, karierę zawodową, ale na tym skupiałam się przez ostatnie lata i bynajmniej nie dawało to zadowolenia, kiedy drugiej połówki nie było przy moim boku.
Tak więc postanowiłam i już w listopadzie będę w Fabriano! Miasteczko to znam nieźle, jednak zawsze byłam tam jedynie gościem, od przyszłego miesiąca - mieszkanką. Nie spotkałam tam nigdy Polaków, a z pewnością ktoś z Was tam mieszka, a przynajmniej w okolicach.
Fajnie by było nawiązać nowe znajomości i porozmawiać od czasu do czasu w języku ojczystym :-)
Tak więc Polacy Fabriańscy - łączmy się!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-10-11, 11:21 

Dołączył(a): 2010-06-25, 21:39
Posty: 13
Witaj,
wprawdzie nie mieszkam w Fabriano ale w odleglosci ok 70km, w zielonej Umbrii, nie jestem tez w Twoim wieku, bo zyje tutaj juz od wielu lat, mimo tego zapragnelam napisac pare slow.
Rozumiem Twoj ogromny entuzjazm i radosc z przyjazdu do Wloch, bo to naprawde przepiekny kraj, ale nie zapominaj, ze panuje tutaj spory kryzys ekonomiczny i rynek pracy nie oferuje zbyt wiele, szczegolnie w malych miastach.
W kazdym razie zycze Ci duzo szczescia w Twoim nowym wloskim zyciu i jezeli bedziesz miala ochote i potrzebe, napisz na moj adres [email protected]
Ciao!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-10-11, 15:45 

Dołączył(a): 2010-10-08, 13:49
Posty: 2
Droga Jolando, ten entuzjazm staram się w sobie nieustannie wzbudzać. Sam wyjazd nie jest kwestią, która mnie cieszy. Stokrotnie bardziej wolałabym zostać w Polsce...jednakże najwyższy czas na poważne decyzje w naszym związku. Zdaję sobie sprawę z sytuacji ekonomicznej jaka panuje we Włoszech, z resztą to moja branża:)
Mam świadomość, że nie będzie łatwo, a jeśli się uda - to zapewne praca będzie poniżej moich kwalifikacji. Przeraża mnie to i spędza sen z powiek, ale zdecydowałam, że zaryzykuję.
Ostatecznie zawsze mam dokąd wracać i w Polsce nie będę miała większego problemu ze znalezieniem pracy.
Pozdrawiam bardzo ciepło!
D.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-10-13, 19:30 

Dołączył(a): 2010-06-25, 21:39
Posty: 13
Witaj,
Ciesze sie, ze tak realistycznie podchodzisz do zycia; widac, ze Twoja decyzja jest przemyslana.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
J.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group