Teraz jest 2024-03-28, 20:03


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-11-28, 23:39 

Dołączył(a): 2016-11-24, 13:27
Posty: 5
Szukacie bardzo dobrego szkolenia które poszerzy wasze horyzonty i zdobędziecie bezcenną wiedzę z zakresu Google Analytics czy Google Tag Managera ? Jeśli tak to udajcie się na szkolenie google analytics które pozwoli wam dokładnie poznać rynek i zdobyć bezcenną wiedzę na ten temat.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-07-04, 16:24 

Dołączył(a): 2018-03-05, 15:16
Posty: 88
Ja myślę, że każde szkolenia są dobre o ile idą w parze z naszym zawodem, zainteresowaniami i są wartościowe. Ja wybieram się niedługo na szkolenie z zakresu medycyny estetycznej. Znalazłam właśnie ciekawe kursy dla lekarzy https://edumedical.pl i planuje z takiej opcji skorzystać. Jakiś czas temu nawet znajoma u nich się szkoliła i bardzo sobie chwaliła ich kursy. Także sądzę, że można tam się naprawdę sporo dowiedzieć i nauczyć.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-07-11, 21:18 

Dołączył(a): 2013-10-14, 21:30
Posty: 20
Na tych szkoleniach dawali kiedyś voucher za 250 zł na reklamę w Google. Starczała na miesiąc przy słabej konkurencji dwa miesiące. Nie wnosiła zbyt wiele zachęcała do korzystania z płatnej reklamy u nich. W ogólnych wynikach skuteczności wyszukiwania nie wnosiła zbyt wiele. Praktycznie statystyka była nie zmieniona. Jedynie długofalowe działania na wielu polach mogą zapewnić dobrą pozycję. Reklama płatna może jedynie wspomóc widoczność wizytówki, dopóki się za nią płaci. Jedynie stała współpraca z agencją SEO taką jak chociażby Ne Projekt z Łodzi może przynieść stały wzrost pozycji w przeglądarkach http://www.newproject.biz.pl/realizacje/ .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-07-08, 13:08 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 851
Co jest ważne podczas reklamy SEO na rynku zagranicznym? Na co zwrócić uwagę decydują się na SEO? Sprawdź ofertę linki de. Przekonaj się że działania SEO to dobry ruch w rozwoju twojej firmy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group