Teraz jest 2024-04-19, 19:48


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-14, 23:16 

Dołączył(a): 2008-04-14, 22:27
Posty: 1
Lokalizacja: Kraków
witam.
przeszukałam uniwersytety włoskie na południu i nigdzie nie znalazłam mojego fakultetu, geologii, w języku angielskim. północ mnie mniej interesowała, ale z desperacji może być i tam.
usłyszałam opinie, że we włoszech nie można wogóle studiować po angielsku. czy ktoś się orientuje, czy to prawda, żadna uczelnia włoska nie ma oferty studiów w języku angielskim?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-15, 17:43 

Dołączył(a): 2008-03-01, 19:00
Posty: 6
Lokalizacja: sdfsf
Jestem nowym użytkownikiem, a na strone trafiłam przez przypadek szukając róznych poglądów i opinii na temat społeczeństwa włoskiego i kraju, niezbednych do mojej pracy magisterskiej. Mieszkam w Ligurii a pracę piszę o stereotypach i uprzedzeniach wobec honoseksualizmu i róznych grup etnicznych i rasowych funkcjonujących wsrod Polaków i Wlochów. Nie ukrywam że poszukuję Włochów którzy mogliby mi pomóc wypełniając ankiety do pracy, nie znam włoskiego wiec posiłkuję sie stronami na których udzielają sie moi rodacy zakochani w tym kraju (niestety musze sama zaczac działac ponieważ mój małżonek Włoch od 3 miesiecy pomaga zdobyc mi materiał badawczy a rezultat jest taki ze polskich ankiet mam 50 a włoskich 3). Kazdy kto móglby mi pomóc, mając kontakt chociażby z jednym Włochem, mogącym poświecic 5 min na 2 ankiety byłabym niezmiernie wdzieczna. [email protected] :-) Przeanalizowane badania pózniej udostępnie ;-)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-19, 10:20 

Dołączył(a): 2007-03-22, 15:01
Posty: 155
Lokalizacja: Radom,Opole,FI,VR
No muszę stwierdzić, że widząc temat "studia we włoszech po angielsku. erasmus" troszkę się uśmiechnąłem. Niestety nic mi o takich studiach nie wiadomo i szczerze wątpie, by takie coś miało miejsce na ziemi włoskiej. Jedynie co to pozostaje się nauczyć włoskiego będąc na erasmusie a przedmioty wybrać sobie pod kątem profesorów, którzy znają angielski i będzie można zaliczać u nich po angielsku, na podstawie literatury anglojęzycznej.
Ale swoją drogą... po co erasmus we Włoszech po angielsku?

_________________
Ex-Erasmus na Università degli Studi di Firenze, Facoltà di Ingegneria Civile. www.Wlochy.edu.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-11-03, 20:31 

Dołączył(a): 2007-03-27, 23:12
Posty: 21
Lokalizacja: chełm
Rzeczywiście dziwne troszkę ja bym chciała na coś takiego wyjechac ale mieć wszystkie zajęcia po włosku to moje marzenia a co do tych ankiet pytaj włochów ze skype na pewno pomogą bez przeszkód nawet nieznajomi

_________________
DANEK


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group