Teraz jest 2024-03-29, 08:49


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-04-14, 19:10 

Dołączył(a): 2010-04-13, 21:16
Posty: 4
Witam wszystkich! :-)
Postanowiłam założyć ten temat, ponieważ przybywa osób pracujących w tym zawodzie we Włoszech. Dużo się pisze o warunkach pracy pielęgniarek, natomiast rzadko o naszej profesji. Ja osobiście jestem w trakcie przygotowań do wyjazdu, pełna obaw ale i nadziei. Niestety w Polsce zawód ten chodź tak ciężki jest zupełnie niedoceniany. Zapraszam wszystkich do opisania własnych doświadczeń. Ja osobiście postaram się zgłosić na forum ze sprawozdaniem :-D Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-25, 10:42 

Dołączył(a): 2010-04-13, 21:16
Posty: 4
Widzę że nikogo takiego tutaj nie znajdę :-(
To wielka szkoda. Pewnie każdy boi się zawierać znajomości na forum, bo a nuż będzie trzeba komuś pomóc. Mimo wszystko dalej zachęcam do tego tematu, nie tylko fizjoterapeutów, ale wszystkich chętnych do wypowiedzenia się, na temat gdzie np można we Włoszech skorzystać z tego rodzaju terapii. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-05, 18:44 

Dołączył(a): 2010-07-05, 17:53
Posty: 2
Witam Cię serdecznie. Zawód, który może przynieść ogromne pieniądze zwłaszcza pracując we Włoszech i zwłaszcza na Sycylii. Proponuję jednak być bardzo ostrożną, gdyż w przypadku pracy obcokrajowców w tym zawodzie jest on zrozumiany często mylnie.
Propozycje będą różne i bardzo kuszące. Fizjoterapię na Sycylii można stosować na wszystkich partiach ciała..
Życzę powodzenia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-05, 20:06 

Dołączył(a): 2010-04-13, 21:16
Posty: 4
Elisabetta1273 dziękuje za odpowiedź. Niestety na Sycylię się nie wybieram. Za Tydzień już wyjeżdżam na północ, a dokładnie do Asti. Ale mimo wszystko zaniepokoiło mnie coś w twoim poście. Czy we Włoszech są jakieś restrykcje, co do wykonywania zabiegów na ciele pacjenta??
Niestety w swoim zawodzie jadę tam po raz pierwszy, także jestem zupełnie świeża co do obowiązujących kompetencji fizjoterapeuty we Włoszech? Czy może się orientujesz, jakie są różnice pracy fizjoterapeuty między polskimi warunkami a włoskim? Pozdrawiam Cię serdecznie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group