Teraz jest 2024-03-28, 23:22


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-05-21, 15:56 

Dołączył(a): 2017-11-28, 21:29
Posty: 23
My w tym roku wyruszymy na wycieczkę po Europie:) Znajomy męża wpadł na pomysł zeby wynająć kampera z https://kampery-wynajem.pl/ ,zebrać ekipę i wyruszyć przed siebie! Bardzo mi się ten pomysł podoba bo nie lubię czegoś planować od początku do końca. Poza tym nigdy jeszcze nie spałam w samochodzie na poboczu, prawie pod gołym niebem:) Nie mogę się już doczekać!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-05-30, 00:10 

Dołączył(a): 2017-07-25, 15:21
Posty: 17
Z planami wakacyjnymi to bywa roznie, czasami moga sie zmienic w zupelnie nieoczekiwanym momencie. Tak szczerze powiedziawszy to dochodze do pewnych wnioskow, ze jest duza liczba osob nie potrafiacych sobie znalezc wolnego czasu na zwiedzanie swiata. Jest nawet takie powiedzenie mowiace o tym, ze podroze ksztalca .. trzeba tylko miec wiecej fascynacji tym co nas otacza. Niestety codziennosc w polaczeniu z uplywem lat jakos w nas to zabija. Warto zaczac stymulowac swoja wyobraznie chociazby czyteniem blogow tematycznych w poszukiwaniu inspiracji dla siebie. Sama jakis czas temu trafilam na jeden opisujacy jak wygladala wycieczka do Japonii pewnego podroznika. Najbardziej z tej relacji zafascynowala mnie roznica kultur bo jest tam do poznania wiele ciekawych zwyczajow, piekne krajobrazy do zobaczenia oraz swietna kuchnia do zasmakowania. Sam fakt spojrzenia na zycie z zupelnie nowej perspektywy powinien byc dla nas wystarczajacym bodzcem, sklaniajacym do dzialania. Nie wiem jak to wyglada od strony organizacyjnej jednak przewodnik japonia to bedzie ktos bardziej doswiadczony w tej kwestii. Wiele ciekawych filmow mozna znalezc na kanale youtube z tej strony - https://ryoko.pl/o-nas/przewodnik-po-japonii Zastanowcie sie czy Was tez podobnie nie ekscytuje taka wyprawa :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-06-14, 21:26 

Dołączył(a): 2018-02-27, 14:38
Posty: 56
Przyznam szczerze, że my zawsze mamy mnóstwo planów, ale jakoś nigdy nie możemy zrezygnować z polskiego morza i co roku tam się pojawiamy. W tym roku zarezerwowaliśmy już wakacje, ale za rok będzie to prawdopodobnie http://www.lido-gdansk.pl/ Fajny kompleks wypoczynkowy prosto przy samej plaży.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-05-04, 15:57 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 851
Czy w tym roku planujecie wakacje w Polsce? Jeżeli szukacie sprawdzonego noclegu nad Morzem Bałtyckim, to zdecydowanie mogę Wam polecić Gdynia Yacht Park wynajem . Wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-12-15, 21:38 

Dołączył(a): 2017-07-25, 15:21
Posty: 17
Szczerze powiedziawszy to w życiu każdego człowieka pojawia się taki moment gdy chce zobaczyć trochę więcej świata. Jest to kwestia oderwania się od szarej codzienności jaka nas otacza. Dobrą informacją jest fakt, że możemy sobie zorganizować wakacje naszych marzeń we własnym zakresie. W internecie znajdziemy wiele poradników na ten temat. Mi osobiście marzą się wakacje w włoszech po przeczytaniu tego wpisu - https://www.przewodnikwakacyjny.pl/pora ... -wyjazdem/ Jest tam mnóstwo ciekawych miejsc do odwiedzenia, ludzi do poznania oraz dań do spróbowania. Jeszcze nigdy w życiu nie jadłam pizzy przygotowanej w lokalnej pizzeri :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-12-22, 14:43 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 851
Ja właśnie mam za niedługo wyjeżdżać z mężem w naszą podróż poślubną i chciałam ładnie wyglądać na plaży i dlatego zamówiłam sobie strój kąpielowy z wycięciami i jestem zachwycona jak on świetnie na mnie leży. Jest on bardzo dobrze wykonany i świetnie się trzyma przez co mam pewność że żadna fala mi go nie zerwie. Polecam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group