Teraz jest 2024-03-29, 11:31


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zaręczyny....
PostNapisane: 2018-08-06, 20:17 

Dołączył(a): 2018-03-05, 15:16
Posty: 88
Hejka moi drodzy
mój brat postawił wszystko na jedną kartę i się chce oświadczyć swojej wybrance. Bardzo się cieszę z tego powodu, bo są ze sobą już jakieś 6 lat. Zastanawia się gdzie warto byłoby to uczynić...? Może pomożecie? Wstępnie myślał o restauracji Bubbles w stolicy, bo ponoć jest tam ładnie i dobre mają jedzenie. Nawet w menu można znaleźć prawdziwego szampana także, brzmi zachęcająco. Co sądzicie to tym?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-09-24, 19:36 

Dołączył(a): 2018-03-05, 16:47
Posty: 56
W Warszawie jest świetne miejsce na romantyczną kolacje we dwoje? Mam tu na myśli coś bardzo kameralnego z nastrojową muzyką i ciepłym wystrojem. Miejsce gdzie można podelektować się sobą, jedzeniem i małą ilością ludzi. Bo pytałam wśród znajomych i polecali mi restaurację Akademia. Co wy sądzicie o tym miejscu ? Warto się tam wybrać ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-01-02, 20:08 

Dołączył(a): 2018-02-27, 14:38
Posty: 56
super!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-05-13, 08:52 

Dołączył(a): 2015-08-14, 14:12
Posty: 9
Wiele dziewczyn czeka na gościa co kupi pierścionek z brylantem za pięciocyfrową kwotę. Mogą tylko mieć jeden problem. Jak latka lecą to wystarcz nawet bursztyny na pierścionku ze sreberka. Byle by był. Zresztą tak naprawdę nie jest ważny pierścionek, ale odpowiednie jego wręczenie. W internecie jest sporo pomysłów jak to zrobić. Oczywiście dobre są niespodzianki, ale nie mam nic przeciw temu by to odpowiednio zaplanować. Myślę, że zorganizowanie tego dnia podczas wyjazdu to dobry pomysł. Zainspirował mnie wpis na blogu lifestylowym Inside Your Life - http://www.insideyourlife.pl/2017/10/ja ... ynowy.html . Może to być nawet Cypr. Ale równie dobre mogą być termy w Uniejowie. A jak wyglądał wasz dzień zaręczyn i czy wyglądał tak jak chcieliście?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-05-07, 11:58 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 851
We Włoszech znajdzie mnóstwo miejsce, które będą dobrym pomysłem na oświadczyny.


www.selectmeble.pl - Łóżka wysuwane dwuosobowe


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group