Teraz jest 2021-07-30, 19:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-05-21, 15:56 

My w tym roku wyruszymy na wycieczkę po Europie:) Znajomy męża wpadł na pomysł zeby wynająć kampera z https://kampery-wynajem.pl/ ,zebrać ekipę i wyruszyć przed siebie! Bardzo mi się ten pomysł podoba bo nie lubię czegoś planować od początku do końca. Poza tym nigdy jeszcze nie spałam w samochodzie na poboczu, prawie pod gołym niebem:) Nie mogę się już doczekać!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 2019-05-30, 00:10 

Z planami wakacyjnymi to bywa roznie, czasami moga sie zmienic w zupelnie nieoczekiwanym momencie. Tak szczerze powiedziawszy to dochodze do pewnych wnioskow, ze jest duza liczba osob nie potrafiacych sobie znalezc wolnego czasu na zwiedzanie swiata. Jest nawet takie powiedzenie mowiace o tym, ze podroze ksztalca .. trzeba tylko miec wiecej fascynacji tym co nas otacza. Niestety codziennosc w polaczeniu z uplywem lat jakos w nas to zabija. Warto zaczac stymulowac swoja wyobraznie chociazby czyteniem blogow tematycznych w poszukiwaniu inspiracji dla siebie. Sama jakis czas temu trafilam na jeden opisujacy jak wygladala wycieczka do Japonii pewnego podroznika. Najbardziej z tej relacji zafascynowala mnie roznica kultur bo jest tam do poznania wiele ciekawych zwyczajow, piekne krajobrazy do zobaczenia oraz swietna kuchnia do zasmakowania. Sam fakt spojrzenia na zycie z zupelnie nowej perspektywy powinien byc dla nas wystarczajacym bodzcem, sklaniajacym do dzialania. Nie wiem jak to wyglada od strony organizacyjnej jednak przewodnik japonia to bedzie ktos bardziej doswiadczony w tej kwestii. Wiele ciekawych filmow mozna znalezc na kanale youtube z tej strony - https://ryoko.pl/o-nas/przewodnik-po-japonii Zastanowcie sie czy Was tez podobnie nie ekscytuje taka wyprawa :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 2019-06-14, 21:26 

Przyznam szczerze, że my zawsze mamy mnóstwo planów, ale jakoś nigdy nie możemy zrezygnować z polskiego morza i co roku tam się pojawiamy. W tym roku zarezerwowaliśmy już wakacje, ale za rok będzie to prawdopodobnie http://www.lido-gdansk.pl/ Fajny kompleks wypoczynkowy prosto przy samej plaży.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 2021-05-04, 15:57 

Czy w tym roku planujecie wakacje w Polsce? Jeżeli szukacie sprawdzonego noclegu nad Morzem Bałtyckim, to zdecydowanie mogę Wam polecić Gdynia Yacht Park wynajem . Wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]