Teraz jest 2024-04-20, 12:05


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-26, 20:41 

Dołączył(a): 2017-09-26, 16:05
Posty: 1
Czy ktoś kupował w sklepie Szafa Bobasa? Sklep ma bardzo szeroki asortyment, a ceny są najniższe. W tym sklepie można również kupić różne szlafroki dziecięce oraz zabawki, które są z najlepszych materiałów. Najbardziej spodobały się mi piżamki dla dzieci, więc kupiłam parę sztuk. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania tych ciuszków. Siostra kupiła, w tym sklepie, swoim dzieciom zabawki, które zarazem dają radość maluchom oraz są dla nich bezpieczne.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-11-14, 16:28 

Dołączył(a): 2018-03-05, 16:47
Posty: 56
A oprócz ciuszków dla dzieci gdzie kupujecie zabawki ? macie jakieś swoje ulubione sklepy z zabawkami ? Obecnie większość zabawek ma charakter edukacyjny. I takie zawsze kupuje w https://minimen.pl/ Trwałe, bezpieczne, edukacyjne - z pewnością można coś wybrać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-03-04, 20:07 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 864
Jeśli poszukujecie sklepu gdzie zakupicie zabawki dla dzieci i różne akcesoria dziecięce to ja achęcam zobaczyć oferty na stronie http://odpustowe.pl/produkt/k647-dance- ... zna-16bit/ Macie mnóstwo zabawek na tej stronie. Zabawki dla dziewczynek dla chłopców dla mniejszych i dla większych dzieci. Tam też zawsze są jakieś promocje dlatego warto zobaczyć. Polecam serdecznie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group