Teraz jest 2024-03-29, 17:45


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-01-02, 21:25 

Dołączył(a): 2016-02-15, 13:52
Posty: 6
Zastanawiam się jaki wpływ ma ciągłe mieszanie się polityków do biznesu na ogólne stan naszej gospodarki, zwłaszcza tej lokalnej. Za komuny by otworzyć firmę trzeba było czapkować wszystkim po kolei od sanepidu, poprzez PiP, elektrownię, kominiarza, strażaka. Dziś mam wrażenie, że te dawne sprawdzone zwyczaje z czasów PRL-u wracają. Niedowartościowani politycy coraz częściej mają ochotę by po prostu komuś dokopać. Nie wiem czy chodzi o korupcje, czy o zwykłą nienawiść do ludzi, ale to nie jest przyjemne. Czytałem o tym niedawno na blogu Zasady Ogólne http://www.zasadyogolne.info/2018/12/po ... iznes.html . Chyba nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-06-17, 14:52 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 852
Chciałbym Wam polecić ofertę usług firmy Blue Oak Advisory, którzy specjalizują sie w pozyskiwaniu kapitału dla firm oraz doradztwie biznesowym. W ofercie ich usług znajdziecie wycena firmy i wiele więcej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2024-03-02, 16:55 

Dołączył(a): 2018-03-05, 15:16
Posty: 88
Jestem ciekawa, czy macie dla mnie sporo rozwiązań, które na co dzień się pokazują, ale jednak nie mogę się w tym odnaleźć… Chodzi o to, że konkretnie nie mam nic na myśli, ale jakoś chcę przyspieszyć pracę maszyn. Czy pompy smaru i oleju mogą w tym pomóc?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group