Teraz jest 2024-03-29, 09:12


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-04-19, 18:16 

Dołączył(a): 2010-04-19, 17:51
Posty: 2
Witam na forum. Chciałabym poprosić o poradę, ponieważ szukam biura tłumaczeń w Polsce które przetłumaczy teksty na język polski. Teksty posiadam Ja, ponieważ potrzebne są one mojemu wujkowi który aktualnie zamieszkuje we Włoszech. Chciałabym aby ktoś mi polecił dobre i sprawdzone biuro tłumaczeń. z góry dziękuję za odpowiedź.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-12-03, 13:57 

Dołączył(a): 2017-12-03, 12:41
Posty: 5
W firmie często korzystamy z usług tłumaczeń (teksty naukowe). Od kilku miesięcy w zasadzie z usług jednej kancelarii działającej na terenie Włoch, konkretnie kancelaria adwokacka Stryjewska. Trzeba ich pochwalić przede wszystkim za dużą kompetencję. Cenowo również jest ok.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-12-13, 17:45 

Dołączył(a): 2017-11-28, 21:29
Posty: 23
Polecam skorzystać z tłumacza online. W seci jest tego sporo, chociażby https://berligo.com/tlumaczenia-jezyk-rumunski/. Nie jest to typowy translator, tłumaczący niepoprawnie stylistycznie, ale profejsonalny tłumacz. W ten sposób można szybko wykonać tłumaczenie z/na dowolny język, który wystarczy tylko wybrać z rozwijanej listy. No i ten sposób jest znacznie tańśzy niż korzystanie z usług biura stacjonarnego


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group