Teraz jest 2024-03-29, 00:54


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-28, 21:03 

Dołączył(a): 2016-11-30, 16:43
Posty: 170
Właśnie jestem na etapie budowy nowego domu pod miastem i zastanawiam się nad tym jakiego rodzaju ogrzewanie wybrać. Teraz sporo się mówi o tego typu http://www.alpha-innotec.pl/ ogrzewaniu ekologicznym i bardzo mnie ten temat interesuje. Powiedzcie mi co wy sądzicie o tego tupy pompach ciepła? Według was to dobry wybór? A może pochwalicie się jakiego rodzaju ogrzewanie wy macie u siebie w domu?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-11-18, 22:18 

Dołączył(a): 2018-03-05, 15:16
Posty: 88
Wiesz, a na ile takie ogrzewanie jest wydajne? Czy odpowiednio ogrzeje Ci dom? Bo to jest najważniejsze. Wiesz możesz oczywiście postawić na takie rozwiązanie, ale dla takiego zabezpieczenia lepiej kup sobie grzejnik elektryczny http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ms_7713 . Moja koleżanka dogrzewa sobie w sklepie podobnym i idealnie się sprawdza.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-05-21, 10:52 

Dołączył(a): 2012-09-29, 09:15
Posty: 54
Z tego co zauważyłam wiele osób też decyduje się na piece na pellet wodtke , kominki/piecyki są przecież doskonałym źródłem ciepła, a ponadto to stanowią dekorację wnętrza też mnie nie dziwi ta popularność


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-06-30, 13:06 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 851
Ja wybrałabym na twoim miejscu ogrzewanie gazowe. Sprawdźcie na amerigas opinie 2019 są pozytywne bo to rzetelny dostawca gazu płynnego na naszym polskim rynku. Ma naprawdę atrakcyjną i dobrą ofertę. Polecam ich serdecznie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group