Teraz jest 2024-03-29, 06:59


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-03-08, 13:16 

Dołączył(a): 2013-02-21, 16:02
Posty: 1
Centrum Odszkodowań Lexpro – od kilku już lat zajmujemy się pomocą prawną dla osób poszkodowanych w wypadkach. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań i innych świadczeń należnych osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, które miały miejsce na terenie Włoch. Prowadzimy również sprawy o odszkodowania za zakażenia szpitalne, błędy lekarskie.
Powyższy zakres usług świadczymy również osobom poszkodowanym w innym krajach, m.in.: Polska, Niemcy, Francja, Hiszpania, Holandia, USA.
W odróżnieniu od innych kancelarii odszkodowawczych sprawy naszych klientów za granicą są prowadzone przez miejscowe kancelarie prawne, doświadczone i wyspecjalizowane w tematyce odszkodowawczej. Taki target gwarantuje, że uzyskujemy najwyższe świadczenia jakie w danej sprawie są możliwe do wygrania. Powierzenie sprawy prawnikom, którzy specjalizują się w odszkodowaniach ma zasadnicze znaczenie, które wpływa na powodzenie wygrania sprawy.
Należy pamiętać, że ubezpieczyciele też zatrudniają prawników wyspecjalizowanych w branży odszkodowawczej. Prawnik, który nie jest wąskim specjalistą w tej dziedzinie w rywalizacji ze specjalistami ubezpieczyciela stoi z góry na przegranej pozycji. Jest to najważniejsze kryterium jakim powinny kierować się osoby poszkodowane, które szukają pomocy kancelarii odszkodowawczych.
Drugim ważnym kryterium, które warto brać pod uwagę to możliwość kontaktu w języku polskim. Nawet jeśli ktoś świetnie włada angielskim, niemieckim czy włoskim to aby w sprawie nie umknęły ważne szczegóły i niuanse musiałby perfekcyjnie znać słownictwo prawne danego języka. Dlatego tak ważna jest możliwość kontaktu z kancelarią odszkodowawczą w języku polskim.
Jeśli szukasz możliwości pomocy prawnej w związku z wypadkiem we Włoszech to skontaktuj się z nami.
Zapewniamy bezpłatną wstępna konsultacje.
Prowadzimy sprawy na terenie całych Włoch.
Nie pobieramy żadnych opłat z góry.
Nadzorujemy i zarządzamy całym procesem dochodzenia odszkodowania.
Jako jedyni oferujemy poszkodowanym możliwość wypłaty zaliczki na koszty leczenia już w chwili podpisania umowy.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
Lexpro- Centrum Odszkodowań
ul. Kraszewskiego 2, lokal nr 8
35-016 Rzeszów
Tel: +48123946016
Tel: +48517431263
e-mail: [email protected]
www.lexpro.com.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-05-18, 11:37 

Dołączył(a): 2017-05-18, 10:57
Posty: 1
Odszkodowanie za granicami własnego państwa to według mnie rzecz prawie niemożliwa. Byłam w dwóch kancelariach, ale nic nie mogli poradzić (chociaż oczywiście musiałam zapłacić) a mój adwokat, pan Cejrowski, w Polsce przeczytał dokumenty, podpisał parę papierów i powiedział, że już załatwione i mogę wracać i przysługuje mi prawo do ubezpieczenia. Dobrze mieć dobrego adwokata, który zna się na tym co robi. Jak ktoś ma problem z odszkodowaniem czy po prostu potrzebuje porady prawnej - najlepiej w polsce to załatwić, pod tym kątem u nas to idzie błyskawicznie


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-01-18, 10:51 

Dołączył(a): 2018-01-18, 10:06
Posty: 2
Jeśli chodzi o Włochy to jednak warto zwrócić się do włoskiego adwokata. Mi się całe szczęście udało znaleźć we Włoszech polską kancelarię. W Barletta jest WS Lex i Pani Mecenas Stryjewska. Opłaca się,bo w swoim języku rozwiązujesz problemy, a adwokat we włoskim działa. To ma największy sens.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-06-27, 13:27 

Dołączył(a): 2017-09-14, 08:34
Posty: 40
Moim zdaniem warto w takim przypadku skorzystać z pomocy specjalistów. Od siebie mogę polecić firmę Wokanda, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Bardzo pomogli mojemu bratu, więc myślę że warto im zaufać.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-10-17, 16:32 

Dołączył(a): 2017-11-24, 08:12
Posty: 851
jesli chodzi o wypadki i inne wydarzenia z kraju, to z jakich portali informacyjnych korzystacie? Umnie sprawdza się portal strażacki . Wszystko bardzo dobrze zredagowane, przejrzyście i z dużą ilością zdjęć. Polecam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group