Teraz jest 2024-04-16, 23:29


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Baza PL-IT
PostNapisane: 2008-10-25, 18:19 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-04, 14:07
Posty: 482
Lokalizacja: Kraków
Witajcie,

Za jakiś czas powstanie pierwsza w internecie baza PL-IT

Będzie to największy zestaw informacji dotyczących takich kategorii jak:

Katalog firm Włoskich w Polsce:

Twój mąż jest Włochem, a może żona Włoszką i szukacie firm Włoskich w których moglibyście pracować, a może jesteś inwestorem zainteresowanym współpracą z Włoskimi firmami na terenie Polski? Ta baza powstała właśnie dla Ciebie. Zawiera ona listę wraz z adresami firm Włoskich lub z większościowym udziałem kapitału Włoskiego na terenie Polski.


Katalog firm Polskich we Włoszech:

Jest ich mało ale cały czas ich ilość przybywa. Polskie firmy wkraczają również na rynek Włoski, zobacz naszą bazę firm Polskich we Włoszech.


Polskie szkolnictwo we Włoszech (szkoły, uczelnie wyższe)

Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja. To tak ważne słowo w dzisiejszych realiach jest bezwartościowe. We Włoszech istnieją już nie tylko szkoły podstawowe, gimnazja, licea ale i szkoły wyższe. Przekonaj się o tym sam!


Instytucje i organizacje Polskie we Włoszech

Ambasady, konsulaty, fundacje, stowarzyszenia. Całą bazę tych podmiotów znajdziesz właśnie w tym katalogu.


Instytucje i organizacje Włoskie w Polsce

Ambasady, konsulaty, fundacje, stowarzyszenia. Całą bazę tych podmiotów znajdziesz właśnie w tym katalogu.


Dystrybutorzy/importerzy produktów Włoskich w Polsce

Restauracje i sklepy Włoskie w Polsce

Mieszkasz na stałe we Włoszech?, marzysz o kapuście kiszonej, kiełbasce czy Polskiej musztardzie?, a może chcesz udać się na Polski obiad? Nic straconego. Ten katalog daje ci możliwości znalezienia Polskich sklepów, barów czy restauracji we Włoszech.


Restauracje i sklepy Polskie we Włoszech

Wróciłeś z Włoch i brakuje ci ich kulinarnych bogactw?, chciałbyś coś zrobić po włosku ale nie masz odpowiednich produktów i nie wiesz gdzie je dostać, ten katalog zawiera odpowiedzi na twoje pytania, włoskie sklepy w Polsce, restauracje, pizzerie to wszytko znajdziesz w naszym katalogu.


Szkoły języka włoskiego w Polsce

Ciao, buongiorno i co daje? Chcesz uczyć się języka włoskiego, nie wiesz gdzie? W tej bazie znajdują się wszystkie szkoły języka włoskiego specjalizujące się tylko i wyłącznie w językach romańskich i języku włoskim.


Tłumacze

Tłumaczenia z włoskiego na polski i odwrotnie, tłumaczenia przysięgłe, standardowe, wszystkie osoby i firmy oferujące takiego typu usługi znajdziesz w naszym katalogu. Jeśli cię tam jeszcze nie ma nie czekaj, wpisz się natychmiast.


Korepetycje z języka włoskiego




Przewodnicy/Piloci w j. włoskim w Polsce

Przewodnicy/Piloci w języku polskim we Włoszech




Co sądzicie o tych kategoriach i o samym pomyśle?

W danej kategorii będzie znajdowała się dana pozycja z wytycznymi takimi jak:

Nazwa
Adres
Miasto
Telefon
Telefon/Fax
Email:
Strona www



Każdy będzie mógł dodać automatycznie daną pozycję które następnie będzie akceptowana przez redakcję.

_________________
http://www.wlochy.edu.pl - Portal edukacyjno - informacyjny, email: [email protected]


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-07, 13:59 
Jak dla mnie to pomysl jest bardzo dobry !
Ja jestem jak najbardziej za adresami polskich sklepow, gdyz tutaj u mnie w okolicy ( Ortona-Pescara ) nie mam pojecia gdzie takowy moglby sie znajdowac
Pozdraiwam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Baza PL-IT
PostNapisane: 2010-05-19, 17:14 

Dołączył(a): 2010-05-13, 17:09
Posty: 7
Lokalizacja: Bolonia
Super sprawa! Dodałbym jeszcze szkoły języka włoskiego we Włoszech :)

_________________
Zapraszam na blog o Bolonii :)
http://pawelkahan.blog.interia.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group