Teraz jest 2024-04-25, 01:57


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-09-27, 12:44 

Dołączył(a): 2010-09-27, 12:35
Posty: 1
Dziendobry!

Bardzo chetnie przeniose sie do Wloch z dziewczyna i dziecmi. Mieszkalem kiedys i mowie troche po Wlosku ale...

Mam 2 dzieci z moja dziewczyna ale nie jestesmy malzenstwem. Jedno dziecko jest oficjalnie moje. Czy mimo wszystko jesli ja pracuje a ona jest z dziecmi w domu to dostane na nia i dzieci jakies pieniadze? Czy ktos wie ile?

Ile trzeba pracowac aby otrzymac pelne swiadczenia socjalne. W Irlandii to sa na przyklad 2 lata.

Czy jest sens sie przenosic do Wloch z dwojka dzieci czy uwazacie ze zycie jest zbyt ciezkie dla rodziny? Prosze szczerze!

Mieszkalismy kiedys w Hiszpanii ale w Hiszpanii kryzys teraz i tesknimy za sloncem a Wlochy kryzys ominal.

Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc!!!

Sebastian


Góra
Offline Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-09-27, 19:54 

Dołączył(a): 2010-04-13, 21:16
Posty: 4
Bardzo mi przykro, ale jesteś źle poinformowany, ponieważ Włochy to 3 kraj po Grecji i Hiszpanii, który dotknął kryzys. Jest tak źle że premier Włoch zastanawia się dosyć poważnie na podział państwa na północ i południe, czyli biednych i bogatych. Oczywiście tym ruchem chce uchronić północ która może pozostać bardzie rozwinięta. Jeżeli chcesz wejdź na tzw. Fioletowe forum, zupełnie na innej stronie ( nie wiem czy mogę podawać tutaj linki do innych stron) ale tam jest o wiele więcej ludzi i tematów związanych z tym krajem. Tam już nie raz był poruszany temat " zmiana poziomu życia po przeprowadzce" wklej ten temat do jakiej kolwiek wyszukiwarki, może trafisz na fiolet. Tam na pewno Ci doradzą. Pozdrawiam.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group